Yankee Candle

Usiądź wygodnie, odpal świecę i popisz z nami :)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#16 2013-12-20 10:16:30

 olciak84

Administrator

Zarejestrowany: 2013-09-09
Posty: 3117
Punktów :   

Re: Sprzedawcy na Allegro

Archilochus napisał:

olciak84 napisał:

Współczułam a dzis sama dostałam pobita swiece - mmarioo7 - była co prawda w kartonie ale mogła latac, no i była zabezpieczona siatką z biedry... Rozmawiałam z Pania, niby to wina poczty bo jak pisała Archi wyzej "ona zawsze tak pakuje i te sloje sie nie tłucza". Wątpie że coś załatwi, co prawda dwiem się w poniedziałek o tym najpewniej i pewnie zostane z pobita swiecą - a jestem gotowa ja odesłac.

Jeśli wierzycie, że siatka z biedry daje plus 200 do zabezpieczenia to możecie u tej pani kupować.
Pocięte palce gratis ;|

O ku... współczuję, taka strata, kanał   Będziesz próbowała reanimować i wsadzać w inny słój? Ja kiedyś kupiłam u mmarioo7 tumbler nature's paintbrush i przyszedł cały, ale nie pamiętam jak był zapakowany. Ta osoba sprzedawała też biżuterię od H&M z kolekcji niedostępnych w Polsce, baaardzo długo czekałam na przesyłkę.

Czekam na info od Pani, i jestem raczej za reklamacja. Za duża strata finansowa - no chyba, ze zwróci połowę pieniedzy.

Offline

 

#17 2013-12-20 12:30:12

Carmell

Miłościwie nam panująca

Zarejestrowany: 2013-11-01
Posty: 3256
Punktów :   

Re: Sprzedawcy na Allegro

Najlepiej byłoby odesłać i żądać zwrotu pieniędzy

Offline

 

#18 2013-12-20 13:16:53

 olciak84

Administrator

Zarejestrowany: 2013-09-09
Posty: 3117
Punktów :   

Re: Sprzedawcy na Allegro

No tak planuje - ale co z tego wyjdzie - czekam do poniedziałku. ech ;|

Offline

 

#19 2013-12-20 15:01:34

 hasi

VIP

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2013-10-27
Posty: 867
Punktów :   

Re: Sprzedawcy na Allegro

Matko, nawet myślałam o tej świecy i aukcja kusiła...straszna szkoda, ale trzymam kciuki by jakoś się sytuacja wyjaśniła !


Kocham Pędzel Natury, nie lubię wanilii.

Offline

 

#20 2013-12-20 18:49:09

 Sugarfree

Miłościwie nam panująca

Zarejestrowany: 2013-09-10
Posty: 1060
Punktów :   

Re: Sprzedawcy na Allegro

Ale lipa Olciaku... a z drugiej strony to nie jest dobry czas na wysyłanie paczek (wiem, że to nie usprawiedliwia, ot takie przemyślenia...). Trzymam kciuki za pozytywne rozwiązanie sytuacji!

Offline

 

#21 2013-12-20 23:19:11

Mia be

VIP

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 278
Punktów :   

Re: Sprzedawcy na Allegro

hasi napisał:

Paru ulubieńców: nenen_ka i mmaartaa (możliwy w Warszawie odbiór osobisty, bardzo fajna osoba).
Nie polecam: weronika ileś tam- wyraziłam już opinię w innym wątku więc nie będę się powtarzać, ale zdecydowanie odradzam.

Hasi, dzięki za miłe słowa, mmaartaa to ja:)
co kupowałaś ode mnie?
pozdrawiam ciepło, pewnie niebawem wystawię całą kolekcję:)

Ostatnio edytowany przez Mia be (2013-12-20 23:20:28)

Offline

 

#22 2013-12-20 23:29:30

aamajka

VIP

Skąd: Mazowsze
Zarejestrowany: 2013-10-05
Posty: 570
Punktów :   

Re: Sprzedawcy na Allegro

Ja zastanawiałam się kiedyś nad zakupem jakiejś świecy od Ciebie, właśnie ze względu na możliwość osobistego odbioru w Warszawie.
Wtedy jest pewność, że nic się nie potłucze


--------------------------------------------------------------------
Polub Bibliotekę https://www.facebook.com/BibliotekaTarczyn

Offline

 

#23 2013-12-21 09:27:05

Mia be

VIP

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 278
Punktów :   

Re: Sprzedawcy na Allegro

Od stycznia ,prawdopodobnie, nie będzie takiej możliwości z odbiorem osobistym, tylko Łódź:)
Ja polecam użytkowniczkę z allegro ja_5_5 -transakcja wzorowa, szybko, sprawnie, uczciwie, kulturalnie, świeca zabezpieczona perfekcyjnie, aż trudno się do niej dostać, błyskawiczna przesyłka:).
Polecam także użytkowniczkę danusia-22  - jak wyżej, wzorowa transakcja, błyskawiczna, świeca zapakowana perfekcyjnie, osoba kulturalna, komunikatywna:)

Offline

 

#24 2013-12-24 09:08:30

 hasi

VIP

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2013-10-27
Posty: 867
Punktów :   

Re: Sprzedawcy na Allegro

Mia be napisał:

hasi napisał:

Paru ulubieńców: nenen_ka i mmaartaa (możliwy w Warszawie odbiór osobisty, bardzo fajna osoba).
Nie polecam: weronika ileś tam- wyraziłam już opinię w innym wątku więc nie będę się powtarzać, ale zdecydowanie odradzam.

Hasi, dzięki za miłe słowa, mmaartaa to ja:)
co kupowałaś ode mnie?
pozdrawiam ciepło, pewnie niebawem wystawię całą kolekcję:)

Hej Marta ! Kupowałam od Ciebie vanille cupcake, country lemonade i coś jeszcze. :)Witaj na forum !! Przeprowadzacie się do Łodzi ?


Kocham Pędzel Natury, nie lubię wanilii.

Offline

 

#25 2013-12-26 14:42:57

 Sugarfree

Miłościwie nam panująca

Zarejestrowany: 2013-09-10
Posty: 1060
Punktów :   

Re: Sprzedawcy na Allegro

Carmell napisał:

O tak u użytkownika leezuska również kupiłam dwie świece, świetnie zapakowane i szybka wysyłka, do tego świetny kontakt mailowy.

Natomiast zakupy u osoby weronika-w25 odradzam, koszt wysyłki zawyżony, ale ok przecież materiał do pakowania również kosztuje. Oczywiście wcześniej pisałam z tą osobą czy zapakuje bezpiecznie świecę, twierdziła, że tak. Paczka szła kilkanaście dni, a jak poszłam po odbiór na pocztę otrzymałam kopertę (z jednej strony bąbelki) od razu wiedziałam, że nic ze słoja nie zostało, po otworzeniu słój był na raz zawinięty folią bąbelkową! Na szczęście nic się nie stało, ale żadnego ostrzeżenia na paczce, że to szkło, ktoś mógłby sobie zrobić krzywdę jakby słój się pobił.

No to ja miałam szczęście - wylicytowałam świecę we czwartek przed świętami. W poniedziałek świeca była u mnie, nieuszkodzona ! Opakowana w folię bąbelkową i zabezpieczona wytłoczkami na świecę - jestem zadowolona bo mam prawie nieużywany duży tumbler Clean Cotton za 70 zł

Offline

 

#26 2013-12-27 09:58:18

 hasi

VIP

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2013-10-27
Posty: 867
Punktów :   

Re: Sprzedawcy na Allegro

Ja w święta kupiłam dwie świece u użytkowniczki  maria413. Czekam z niecierpliwością bo sprzedawcy na all to naprawdę loteria.


Kocham Pędzel Natury, nie lubię wanilii.

Offline

 

#27 2013-12-27 10:06:50

Carmell

Miłościwie nam panująca

Zarejestrowany: 2013-11-01
Posty: 3256
Punktów :   

Re: Sprzedawcy na Allegro

hasi napisał:

Ja w święta kupiłam dwie świece u użytkowniczki  maria413. Czekam z niecierpliwością bo sprzedawcy na all to naprawdę loteria.

O... chętnie się dowiem coś o tym użytkowniku, chciałam kupić u niej świecę ale się wstrzymałam

Offline

 

#28 2013-12-27 10:10:08

 hasi

VIP

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2013-10-27
Posty: 867
Punktów :   

Re: Sprzedawcy na Allegro

No ja też się wahałam, ale jak zobaczyłam drift away w ekstra cenie to uznałam, że czas zaryzykować


Kocham Pędzel Natury, nie lubię wanilii.

Offline

 

#29 2013-12-27 10:43:32

Mia be

VIP

Zarejestrowany: 2013-12-18
Posty: 278
Punktów :   

Re: Sprzedawcy na Allegro

hasi napisał:

Mia be napisał:

hasi napisał:

Paru ulubieńców: nenen_ka i mmaartaa (możliwy w Warszawie odbiór osobisty, bardzo fajna osoba).
Nie polecam: weronika ileś tam- wyraziłam już opinię w innym wątku więc nie będę się powtarzać, ale zdecydowanie odradzam.

Hasi, dzięki za miłe słowa, mmaartaa to ja:)
co kupowałaś ode mnie?
pozdrawiam ciepło, pewnie niebawem wystawię całą kolekcję:)

Hej Marta ! Kupowałam od Ciebie vanille cupcake, country lemonade i coś jeszcze. :)Witaj na forum !! Przeprowadzacie się do Łodzi ?

Hej, oczywiście, pamiętam, dwie przemiłe rozmowy telefoniczne, teraz mąż będzie bardziej dostępny w Łodzi, w Wawie sporadycznie:)

Offline

 

#30 2013-12-27 10:52:02

 hasi

VIP

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2013-10-27
Posty: 867
Punktów :   

Re: Sprzedawcy na Allegro

Mia be napisał:

hasi napisał:

Mia be napisał:


Hasi, dzięki za miłe słowa, mmaartaa to ja:)
co kupowałaś ode mnie?
pozdrawiam ciepło, pewnie niebawem wystawię całą kolekcję:)

Hej Marta ! Kupowałam od Ciebie vanille cupcake, country lemonade i coś jeszcze. :)Witaj na forum !! Przeprowadzacie się do Łodzi ?

Hej, oczywiście, pamiętam, dwie przemiłe rozmowy telefoniczne, teraz mąż będzie bardziej dostępny w Łodzi, w Wawie sporadycznie:)

Czuję awans w powietrzu, gratulacje !A powiedz bo widzę gruszką na all, dałoby jeszcze radę z odbiorem osobistym ?


Kocham Pędzel Natury, nie lubię wanilii.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.utpbiotechnologia2010.pun.pl www.wydzialmechaniczny.pun.pl www.tajemnica.pun.pl www.zabanet.pun.pl www.forumwbw.pun.pl