Yankee Candle

Usiądź wygodnie, odpal świecę i popisz z nami :)


#1 2014-01-11 13:18:22

Carmell

Miłościwie nam panująca

Zarejestrowany: 2013-11-01
Posty: 3256
Punktów :   

Sprzedawcy na Tablica.pl

Tak jak na allegro tak i na Tablica.pl znajdziemy sporo osób które chętnie sprzedają świecę i akcesoria YC. Nie chciałam mieszać tych wątków więc zakładam oddzielny temat.

Tablica.pl działa w zupełnie inny sposób, są tam tylko i wyłącznie ogłoszenia, a jak sami piszą "jedyną rekomendowaną przez nas formą finalizacji transakcji jest odbiór osobisty". Czyli robiąc zakupy przez odległość nie mamy żadnej pewności, że dana osoba (sprzedawca) u którego chcemy nabyć przedmiot (daną rzecz) nie jest oszustem. Więc wszelkie transakcję na odległość robimy tylko i wyłącznie na swoją odpowiedzialność, w razie natknięcia się na oszusta zostajemy niestety bez niczego. Oczywiście sprawę można zgłosić na policję, napisać do osób zajmujących się stroną aby zablokowali użytkownika i mieć nadzieje, że odzyskamy pieniądze.

Dlatego proszę osoby które korzystają z Tablica.pl i kupiły kiedykolwiek świecę na odległość aby podzieliły się swoją opinią na temat sprzedawcy, transakcji i przesyłki.
Uważam, że to na pewno pomoże innym użytkownikom naszego forum w bezpiecznych zakupach.


Oczywiście aby nikt nas o nic nie posądził nie piszmy danych osobowych owych sprzedawców, zapewne wystarczy imię, pierwsza literka nazwiska i miasto.

Offline

 

#2 2014-01-11 17:17:26

ultraviolet

VIP

Zarejestrowany: 2014-01-04
Posty: 80
Punktów :   

Re: Sprzedawcy na Tablica.pl

bardzo przydatny watek, podbijam:)

Offline

 

#3 2014-01-11 17:51:10

 hasi

VIP

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2013-10-27
Posty: 867
Punktów :   

Re: Sprzedawcy na Tablica.pl

Nie mam za wiele do napisania ponieważ kupiłam tylko raz u użytkownika taka_sobie_gwiazdka z Włocławka. Świeca była dobrze zapakowana, tylko chwilę musiałam czekać na wysyłkę. Zasadniczo portal nie dla mnie i więcej już nie skorzystam, chyba, że z odbiorem osobistym.
Na allegro sprzedawcy są oceniani i to moim zdaniem jest nalepszy czynnik mobilizujący do przeprowadzenia udanej transakcji (choć też nie zawsze), a tablica to już toalna loteria.


Kocham Pędzel Natury, nie lubię wanilii.

Offline

 

#4 2014-01-11 19:41:33

 olciak84

Administrator

Zarejestrowany: 2013-09-09
Posty: 3117
Punktów :   

Re: Sprzedawcy na Tablica.pl

polecam: Izabela z Łomży :-) - na prośbe wystawiła swieczke na allegro

Offline

 

#5 2014-01-11 21:48:09

Carmell

Miłościwie nam panująca

Zarejestrowany: 2013-11-01
Posty: 3256
Punktów :   

Re: Sprzedawcy na Tablica.pl

Ja jestem właśnie w trakcie transakcji jeśli się wszystko uda i świece będą całe to od razu napiszę tutaj opinię

Offline

 

#6 2014-01-12 08:50:07

Mayka

sampler

Zarejestrowany: 2013-12-19
Posty: 57
Punktów :   

Re: Sprzedawcy na Tablica.pl

polecam użytkownika magdasm73 z Wroclawia.Świeca doskonale zapakowana,szybka wysyłka,bardzo dobry kontakt ze sprzedającym.

Offline

 

#7 2014-01-12 10:25:41

kochanalukrecja

VIP

Zarejestrowany: 2013-09-15
Posty: 58
Punktów :   

Re: Sprzedawcy na Tablica.pl

Użytkownik Patrycja z Rybnika to nie jest osoba godna polecenia. TŻ kupił świece bez konsultacji ze mną i od razu zapłacił. Jak się okazało:
-zdjęcia są kradzione z blogów, nie ma możliwości zobaczenia real foto
-płatność tylko z góry i nie wystawia na allegro
-świeca kupiona 9 dni temu dopiero jest na mojej poczcie
-trzy razy prosiłam o dokładne zapakowanie, więc jutro coś na ten temat napisze. EDIT świece były zapakowane w folie i na szczęście tylko się porysowały.
- Świeca miała wyglądać jak nowa a niestety ubytek jest znaczny mniej więcej 40% jest wypalone (dlatego taka niska cena)
Niby okazja, bo za 2 świece z przesyłką wyszło 135 złotych ale czasami lepiej dopłacić i mieć pewność, że wszystko będzie ok

Ostatnio edytowany przez kochanalukrecja (2014-01-13 10:33:43)


"Ciągle się jeszcze uczę"
                                    Michał Anioł

Offline

 

#8 2014-01-12 12:20:41

merczens

VIP

Zarejestrowany: 2013-10-18
Posty: 577
Punktów :   

Re: Sprzedawcy na Tablica.pl

kochanalukrecja napisał:

Użytkownik Patrycja z Rybnika to nie jest osoba godna polecenia. TŻ kupił świece bez konsultacji ze mną i od razu zapłacił. Jak się okazało:
-zdjęcia są kradzione z blogów, nie ma możliwości zobaczenia real foto
-płatność tylko z góry i nie wystawia na allegro
-świeca kupiona 9 dni temu dopiero jest na mojej poczcie
-trzy razy prosiłam o dokładne zapakowanie, więc jutro coś na ten temat napisze.
Niby okazja, bo za 2 świece z przesyłką wyszło 135 złotych ale czasami lepiej dopłacić i mieć pewność, że wszystko będzie ok

Dokładnie, laska buchnęła moje foto Kociaków
Dla mnie podejrzanie tanio wystawia świece.


Matka, żona i Yankeemaniaczka

Offline

 

#9 2014-01-12 14:19:55

Archilochus

VIP

Skąd: Śląsk :)
Zarejestrowany: 2013-10-01
Posty: 544
Punktów :   

Re: Sprzedawcy na Tablica.pl

merczens napisał:

kochanalukrecja napisał:

Użytkownik Patrycja z Rybnika to nie jest osoba godna polecenia. TŻ kupił świece bez konsultacji ze mną i od razu zapłacił. Jak się okazało:
-zdjęcia są kradzione z blogów, nie ma możliwości zobaczenia real foto
-płatność tylko z góry i nie wystawia na allegro
-świeca kupiona 9 dni temu dopiero jest na mojej poczcie
-trzy razy prosiłam o dokładne zapakowanie, więc jutro coś na ten temat napisze.
Niby okazja, bo za 2 świece z przesyłką wyszło 135 złotych ale czasami lepiej dopłacić i mieć pewność, że wszystko będzie ok

Dokładnie, laska buchnęła moje foto Kociaków
Dla mnie podejrzanie tanio wystawia świece.

Takie osoby trzeba bojkotować  i upowszechniać ostrzeżenie dalej.  Nie wystawia na All, bo ma konto zawieszone, użytkownik patikka, to ona tak fatalnie zapakowała Cozy Sweater ze dostałam potłuczoną, oczywiście zwaliła winę na Pocztę i się na mnie wypięła. Ostrzegałam przed nią na wątku poświęconym Sprzedawcom z Allegro, również o tablica.pl

A nie możesz zgłosić kradzieży zdjęcia do administratorów tablica.pl?

Ostatnio edytowany przez Archilochus (2014-01-12 14:25:49)

Offline

 

#10 2014-01-12 16:07:05

 shenzee

VIP

Zarejestrowany: 2013-09-12
Posty: 151
Punktów :   
WWW

Re: Sprzedawcy na Tablica.pl

Mayka napisał:

polecam użytkownika magdasm73 z Wroclawia.Świeca doskonale zapakowana,szybka wysyłka,bardzo dobry kontakt ze sprzedającym.

Też wystawiam plus dla Magdy - zawsze miła, szybko odpisuje, można też odebrać osobiście we Wrocławiu

Offline

 

#11 2014-01-12 16:46:48

Nitala

VIP

Zarejestrowany: 2014-01-05
Posty: 411
Punktów :   

Re: Sprzedawcy na Tablica.pl

Archilochus napisał:

merczens napisał:

kochanalukrecja napisał:

Użytkownik Patrycja z Rybnika to nie jest osoba godna polecenia. TŻ kupił świece bez konsultacji ze mną i od razu zapłacił. Jak się okazało:
-zdjęcia są kradzione z blogów, nie ma możliwości zobaczenia real foto
-płatność tylko z góry i nie wystawia na allegro
-świeca kupiona 9 dni temu dopiero jest na mojej poczcie
-trzy razy prosiłam o dokładne zapakowanie, więc jutro coś na ten temat napisze.
Niby okazja, bo za 2 świece z przesyłką wyszło 135 złotych ale czasami lepiej dopłacić i mieć pewność, że wszystko będzie ok

Dokładnie, laska buchnęła moje foto Kociaków
Dla mnie podejrzanie tanio wystawia świece.

Takie osoby trzeba bojkotować  i upowszechniać ostrzeżenie dalej.  Nie wystawia na All, bo ma konto zawieszone, użytkownik patikka, to ona tak fatalnie zapakowała Cozy Sweater ze dostałam potłuczoną, oczywiście zwaliła winę na Pocztę i się na mnie wypięła. Ostrzegałam przed nią na wątku poświęconym Sprzedawcom z Allegro, również o tablica.pl

A nie możesz zgłosić kradzieży zdjęcia do administratorów tablica.pl?

Oooo a chciałam zamówić Winter Wonderland;) Bym sie nacięła;)

Offline

 

#12 2014-01-12 20:02:08

merczens

VIP

Zarejestrowany: 2013-10-18
Posty: 577
Punktów :   

Re: Sprzedawcy na Tablica.pl

Archilochus napisał:

merczens napisał:

kochanalukrecja napisał:

Użytkownik Patrycja z Rybnika to nie jest osoba godna polecenia. TŻ kupił świece bez konsultacji ze mną i od razu zapłacił. Jak się okazało:
-zdjęcia są kradzione z blogów, nie ma możliwości zobaczenia real foto
-płatność tylko z góry i nie wystawia na allegro
-świeca kupiona 9 dni temu dopiero jest na mojej poczcie
-trzy razy prosiłam o dokładne zapakowanie, więc jutro coś na ten temat napisze.
Niby okazja, bo za 2 świece z przesyłką wyszło 135 złotych ale czasami lepiej dopłacić i mieć pewność, że wszystko będzie ok

Dokładnie, laska buchnęła moje foto Kociaków
Dla mnie podejrzanie tanio wystawia świece.

Takie osoby trzeba bojkotować  i upowszechniać ostrzeżenie dalej.  Nie wystawia na All, bo ma konto zawieszone, użytkownik patikka, to ona tak fatalnie zapakowała Cozy Sweater ze dostałam potłuczoną, oczywiście zwaliła winę na Pocztę i się na mnie wypięła. Ostrzegałam przed nią na wątku poświęconym Sprzedawcom z Allegro, również o tablica.pl

A nie możesz zgłosić kradzieży zdjęcia do administratorów tablica.pl?

Miałam to zrobić ale szybko sprzedała co miała sprzedać i zdążyła usunąć


Matka, żona i Yankeemaniaczka

Offline

 

#13 2014-01-13 00:31:36

Carmell

Miłościwie nam panująca

Zarejestrowany: 2013-11-01
Posty: 3256
Punktów :   

Re: Sprzedawcy na Tablica.pl

Ale mnie dziewczyny zestresowałyście
Niestety zdążyłam już coś kupić u tej pani i na dniach ma do mnie przyjść.

Offline

 

#14 2014-01-14 20:04:32

Carmell

Miłościwie nam panująca

Zarejestrowany: 2013-11-01
Posty: 3256
Punktów :   

Re: Sprzedawcy na Tablica.pl

Jeśli chodzi o panią Patrycję z Rybnika to ja jestem pozytywnie zaskoczona. W sumie to trochę przestraszyłyście mnie tymi komentarzami na temat tej osoby, tym bardziej, że kilka dni wcześniej zamówiłam u niej kilka świec.
Na wstępie muszę zaznaczyć, że przed zakupem dokładnie wymęczyłam tą kobietę pytaniami na temat: świec, realnego ubytku wosku, przesyłki, bezpieczeństwa czyli zapakowania. W sumie to cena świec była bardzo podejrzana. Od razu napisałam, że mogę dopłacić dodatkowo do materiału zabezpieczającego itd. kilka rozmów przez telefon, ostateczna decyzja i przelanie pieniędzy na konto.
Paczka szła dokładnie jeden dzień Oczywiście była ubezpieczona.
Świece były zabezpieczone styropianem i folią bąbelkową, nic nie miało prawa tam drgnąć, po rozpakowaniu miłe zaskoczenie. Jedna ze świec na którą zgodziłam się w ostatniej chwili miała minimalny ubytek wosku, za taką cenę było warto


Jeśli chcecie coś kupić u tej pani to przede wszystkim popiszcie z nią przez chwilę, a jak nie to poproście o rozmowę telefoniczną, wypytajcie o wszystko co was interesuje. Moja transakcja przebiegła wzorowo i ja nie mam żadnych zastrzeżeń

Offline

 

#15 2014-01-14 21:20:47

Archilochus

VIP

Skąd: Śląsk :)
Zarejestrowany: 2013-10-01
Posty: 544
Punktów :   

Re: Sprzedawcy na Tablica.pl

Carmell napisał:

Jeśli chodzi o panią Patrycję z Rybnika to ja jestem pozytywnie zaskoczona. W sumie to trochę przestraszyłyście mnie tymi komentarzami na temat tej osoby, tym bardziej, że kilka dni wcześniej zamówiłam u niej kilka świec.
Na wstępie muszę zaznaczyć, że przed zakupem dokładnie wymęczyłam tą kobietę pytaniami na temat: świec, realnego ubytku wosku, przesyłki, bezpieczeństwa czyli zapakowania. W sumie to cena świec była bardzo podejrzana. Od razu napisałam, że mogę dopłacić dodatkowo do materiału zabezpieczającego itd. kilka rozmów przez telefon, ostateczna decyzja i przelanie pieniędzy na konto.
Paczka szła dokładnie jeden dzień Oczywiście była ubezpieczona.
Świece były zabezpieczone styropianem i folią bąbelkową, nic nie miało prawa tam drgnąć, po rozpakowaniu miłe zaskoczenie. Jedna ze świec na którą zgodziłam się w ostatniej chwili miała minimalny ubytek wosku, za taką cenę było warto


Jeśli chcecie coś kupić u tej pani to przede wszystkim popiszcie z nią przez chwilę, a jak nie to poproście o rozmowę telefoniczną, wypytajcie o wszystko co was interesuje. Moja transakcja przebiegła wzorowo i ja nie mam żadnych zastrzeżeń

No to dobrze, że chociaż Ty miałaś udaną transakcję z tą panią. Może wreszcie się nauczyła odpowiedzialnego podejścia do sprzedaży. Ja się więcej na interesy z nią nie piszę, choćby świece za złotówkę sprzedawała.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kajol.pun.pl www.malowanie-dachow.pun.pl www.footballmanager.pun.pl www.pokemonpbf.pun.pl www.pret.pun.pl