Yankee Candle

Usiądź wygodnie, odpal świecę i popisz z nami :)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2014-03-18 23:02:19

merczens

VIP

Zarejestrowany: 2013-10-18
Posty: 577
Punktów :   

Upodobania zapachowe.

Jakie są Wasze ulubione kategorie a jakich nie znosicie?

U mnie na tak są ostatnio:
1. morskie, oceanowe świeżaki
2. kwiaty (poza lawendą)
3. owoce
4. łakocie
5. zapachy perfumeryjne (sweterek, miś) oraz "męskie"
6. praniowe (bawełna, rękawiczki)

Na nie ostatnimi czasy:
1. przyprawowe
2. cytryna (nie piszę cytrusy bo Citrus Tango fajne )


Matka, żona i Yankeemaniaczka

Offline

 

#2 2014-03-19 09:31:03

hawananana

VIP

Zarejestrowany: 2013-10-01
Posty: 401
Punktów :   

Re: Upodobania zapachowe.

ja nie lubię zapachów owocowych i kwiatowych (tych drugich chyba bardziej, chociaż są wyjątki, np. Honey Blossom). męskie i kibelkowe też odpadają. jestem fanką świeżaków, zapachów oceanowych a w zimie - słodkich i przyprawowców. ale to tylko w zimie..

Offline

 

#3 2014-04-22 16:23:58

marisa

sampler

Zarejestrowany: 2014-04-22
Posty: 57
Punktów :   
WWW

Re: Upodobania zapachowe.

Ja lubię wszelkie liściaste, drzewne, trawiaste zapachy jeżeli są jednocześnie świeże, nie przepadam za to za nadmiarem męskich perfum w wosku
Lubię też kwiatowo-trawiaste, czyli naturalną woń prawdziwych kwiatów z łodyżkami, nie takich perfumowanych rodem z płynu do płukania czy perfum.
Zimą bardzo lubię wszelkie jedzeniowe zapachy i takie z nutką mięty, mroźnego powietrza, jak np. Winter Wonderland.

Nie przepadam za czysto owocowymi, kwaskowatymi zapachami (nudzą mnie) lub takimi, które zawierają za dużo sztucznej, słodkiej wanilii. Nie przepadam też za kokosem.

Offline

 

#4 2014-04-26 14:41:03

YankeEla

wosk

Zarejestrowany: 2014-02-07
Posty: 367
Punktów :   

Re: Upodobania zapachowe.

u mnie to się zmienia, zależnie od pory roku chyba i pogody:)
Generalnie najtrudniej u mnie trafić z kwiatami - muszą być wyjatkowe, żeby mi podeszły:) Nie lubię zapachów typowo oceanicznych i bryzowatych, ani deszczowych - nie dla mnie oceanside, coastal waters, turquoise sky, splash of rain, etc... Ale świeżaki związane z plażą - jak najbardziej - wszystkie "sands" i "beach" uwielbiam, od beach walk po Golden Sands!. Ciężko mi też trafić w cytrusy (zwykle zajeżdżają mi kostką toaletową, wyjatek stanowi tylko Country Lemonade, ale tam cytryna jest przełamana).
Na zimne dni jestem absolutną fanką Food&Spice i tutaj uwielbiam większość:)
Z owoców - najbardziej lubie takie mieszanki, które mają w sobie coś kwaskowatego, np. Pink Dragonfruit, Wild Passion Fruit, Kiwi Berries...

A z nut zapachowych ogólnie uwielbiam kokosy, wanilie, karmele, czekolady, a z drugiej strony -miętę, trawę, cytrynę:)

Offline

 

#5 2014-06-01 19:04:39

 Sugarfree

Miłościwie nam panująca

Zarejestrowany: 2013-09-10
Posty: 1060
Punktów :   

Re: Upodobania zapachowe.

YankeEla napisał:

u mnie to się zmienia, zależnie od pory roku chyba i pogody:)
Generalnie najtrudniej u mnie trafić z kwiatami - muszą być wyjatkowe, żeby mi podeszły:) Nie lubię zapachów typowo oceanicznych i bryzowatych, ani deszczowych - nie dla mnie oceanside, coastal waters, turquoise sky, splash of rain, etc... Ale świeżaki związane z plażą - jak najbardziej - wszystkie "sands" i "beach" uwielbiam, od beach walk po Golden Sands!. Ciężko mi też trafić w cytrusy (zwykle zajeżdżają mi kostką toaletową, wyjatek stanowi tylko Country Lemonade, ale tam cytryna jest przełamana).
Na zimne dni jestem absolutną fanką Food&Spice i tutaj uwielbiam większość:)
Z owoców - najbardziej lubie takie mieszanki, które mają w sobie coś kwaskowatego, np. Pink Dragonfruit, Wild Passion Fruit, Kiwi Berries...

A z nut zapachowych ogólnie uwielbiam kokosy, wanilie, karmele, czekolady, a z drugiej strony -miętę, trawę, cytrynę:)

Ja się zdecydowanie podpisuję pod tym co napisałaś!

Offline

 

#6 2014-07-15 18:38:47

 crystal-golden

tea light

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2014-07-14
Posty: 41
Punktów :   

Re: Upodobania zapachowe.

Co prawda dopiero raczkuję w temacie YC, ale jak na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć, że moimi ulubieńcami są:
-praniowe (takie jak Clean Cotton czy Fluffy Towels)
-morskie, bryzy, świeżaki
-"męskie"
-waniliowe ale tam gdzie ta wanilia jest taka bardziej "subtelna" (np. uwielbiam Vanilla Satin ale Vanilla Cupcake już niekoniecznie)

Za kwiatowymi i owocowymi średnio przepadam, ale znajdzie się kilka, które mi się spodobały.

Co do zapachów jedzeniowych i przyprawowych na razie się nie wypowiadam, bo jakoś tak się złożyło, że żadnego z nich jeszcze nie miałam okazji palić. Bliżej jesieni na pewno wypróbuję coś z nutą cynamonu.Jeśli chodzi o "deserowe" to kompletnie mnie do nich nie ciągnie, paliłam tylko Summer Scoop i jest dla mnie zdecydowanie za słodki.

Offline

 

#7 2014-07-15 20:59:00

 hasi

VIP

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2013-10-27
Posty: 867
Punktów :   

Re: Upodobania zapachowe.

Mnie zdecydowanie najbardziej podchodzi linia fresh i męskie zapachy: Midsummer's Night, Nature's Paintrbrush, Beach Wood i November Rain.
Najmniej interesują mnie kwiatki i jedzenie- to już musi być jakaś petarda.
Z owoców - jak YankeEla najbardziej lubie takie mieszanki, które mają w sobie coś kwaskowatego- Pink Dragonfruit, Caribbean Fruit. Ale jakoś bez wielkiego szału.
Oceany, bryzy, prańsko, zimowe sosny nie dla mnie.
I mam swoją osobistą kategorię, ukochany bezzapachowiec: Child's Wish.


Kocham Pędzel Natury, nie lubię wanilii.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bmwteam.pun.pl www.huntik-zostan-lowca.pun.pl www.hala69.pun.pl www.earth2140.pun.pl www.zakazaneportale.pun.pl