Yankee Candle

Usiądź wygodnie, odpal świecę i popisz z nami :)


#1 2015-01-18 21:28:08

cosmowomen

tea light

Zarejestrowany: 2015-01-18
Posty: 4
Punktów :   

sampler

Jak w temacie. Co sądzicie o samplerach? Macie? Używacie? Lubicie? Palicie normalnie zgodnie z przeznaczeniem, czy wykorzystujecie jako wosk do topienia w kominku??
Pozdrawiam

Offline

 

#2 2015-01-19 14:22:38

Carmell

Miłościwie nam panująca

Zarejestrowany: 2013-11-01
Posty: 3256
Punktów :   

Re: sampler

Gdy zaczęła się moja przygoda z Yankee to samplery paliłam w tradycyjny sposób, zapach było czuć w niektórych mocniej w innych delikatniej. Tradycyjne palenie się skończyło gdy świecznik podczas dopalania się samplera pękł na pół, a w biurku wypaliła się dziura. Teraz palę wszystko w kominku, mój kominek to maluszek przy tych z Yankee więc zapach zawsze jest mega intensywny

Offline

 

#3 2015-01-19 15:01:25

 cuciola

wosk

4785064
Skąd: ITALIA
Zarejestrowany: 2013-09-25
Posty: 328
Punktów :   

Re: sampler

Tez zaczelam przygode z yankee od samplerow, na sucho pachnialy tak intensywnie wiec myslalam ze na probe beda ok, palac je normalnie jako swieczka. Niestety, rozczarowalam sie i juz nie wrocilam do samplerow. Woski sa praktyczniejsze do lamania, nie chcialoby mi sie brudzic kruszac wosk ani tez czuwac nad kominkiem zeby stopila sie odpowiednia ilosc samplera wsadzajac go calego.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ethersagaonline.pun.pl www.wankowicza.pun.pl www.zulnicamazancowice.pun.pl www.elitserien.pun.pl www.speedwaymenago2010.pun.pl