Yankee Candle

Usiądź wygodnie, odpal świecę i popisz z nami :)


#1 2015-10-04 18:52:50

Hiukset

tea light

Zarejestrowany: 2013-11-11
Posty: 13
Punktów :   

Poszukuję idealnie wypranej pościeli.

Cześć! Zakładam ten wątek ponieważ potrzebuję waszych opinii.
Moim ulubionym zapachem YK jest Clean Cotton. Moim zdaniem jest idealny i bardzo uniwersalny zapach. Ostatnio mam ochotę kupić go w dużej wersji ale nie wiem czy jest sens po raz kolejny wybierać Clean Cotton z YC. Wypaliłam już mały i średni słoik plus woski więc bardzo dobrze znam ten zapach. Nie miałbym tych wątpliwości gdyby nie dosyć słaba intensywność tego zapachu w świecy (zarówno małej jak i średniej). Wiem, że w zasadzie każda firma produkująca świece ma w swojej ofercie bardzo zbliżone zapachy. Może moglibyście mi doradzić która firma ma w swojej ofercie najlepszą świecę o zapachu świeżo wypranej pościeli? Myślałam o Goose Creek (Clean Linen) lub o WoodWick (Linen / Pure Comfort). Więc jeśli tak jak ja uwielbiacie ten zach i wiecie w którą świece najlepiej zainwestować dajcie znać!
Zaznaczę tylko, że chodzi mi o świeżą bawełnę. Zapachy pokroju fluffy towels odpadają, moim zdaniem to zupełnie coś innego.

Nawiasem mówiąc, czyżby YC zmieniało naklejki dla starych zapachów? (http://www.yankeecandle.com/media/image … 010728.jpg)

Offline

 

#2 2015-10-04 21:14:15

Carrie

tea light

Zarejestrowany: 2014-06-21
Posty: 24
Punktów :   

Re: Poszukuję idealnie wypranej pościeli.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.minebox.pun.pl www.nickcave.pun.pl www.t2.pun.pl www.strazgda.pun.pl www.eti2011r.pun.pl