Yankee Candle

Usiądź wygodnie, odpal świecę i popisz z nami :)


#1 2013-11-25 17:11:55

Hiukset

tea light

Zarejestrowany: 2013-11-11
Posty: 13
Punktów :   

Najlepszy sklep internetowy z Yankee Candle.

Który sklep internetwoy z Yankee Candle jest waszym ulubionym? Polecicie, gdzie najbardziej opłaca się zamawiać woski oraz śwece?

Offline

 

#2 2013-11-25 19:33:27

Archilochus

VIP

Skąd: Śląsk :)
Zarejestrowany: 2013-10-01
Posty: 544
Punktów :   

Re: Najlepszy sklep internetowy z Yankee Candle.

Darmowa wysyłka od najniższej kwoty- Zapach Domu,
Niedostępne unikatowe zapachy- Bibeloty,
Najlepsza okresowa wyprzedaż- Candle Room (np. duże słoje 59zł, 69zł, duży wybór zapachów, w tym wycofywane)

w Świecie Zapachów kupowałam aż 1 raz więc nie mam na razie wyrobionego zdania, choć owszem- zamówienie dostarczone na czas, dobrze opakowane, gratisowe zapałki czy inne pierdółki.

Offline

 

#3 2013-11-25 19:42:27

 hasi

VIP

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2013-10-27
Posty: 867
Punktów :   

Re: Najlepszy sklep internetowy z Yankee Candle.

Ja znam tylko dwa:
Zapach Domu- ekspresowa i właściwie już przy zakupie jednej świecy darmowa wysyłka, kody promocyjne, duży wybór zapachów.
Bibeloty- dłuuugo się czeka na wysyłkę, ale są tam fajne perełki.


Kocham Pędzel Natury, nie lubię wanilii.

Offline

 

#4 2013-11-25 19:52:12

 olciak84

Administrator

Zarejestrowany: 2013-09-09
Posty: 3117
Punktów :   

Re: Najlepszy sklep internetowy z Yankee Candle.

Kazdy ma cos super, nie mam typowego ulubionego. Bo zalezy co szukam, nieraz cos mega fajnego trafie w jednym a w drugim cos zgola innego :-)

Offline

 

#5 2013-11-25 21:29:28

Hiukset

tea light

Zarejestrowany: 2013-11-11
Posty: 13
Punktów :   

Re: Najlepszy sklep internetowy z Yankee Candle.

A zamawiał już ktoś ze sklepu Goodies?
Trochę poza temat, ale kim jest tajemniczy "Pan Przemek" i 'przedstawicielem', którego jest sklepu? (zwietrzałe woski mnie zaintrygowały )
Ja póki co wszystko zamawiałam w Zapachach Domu.

Offline

 

#6 2013-11-25 22:21:58

Carmell

Miłościwie nam panująca

Zarejestrowany: 2013-11-01
Posty: 3256
Punktów :   

Re: Najlepszy sklep internetowy z Yankee Candle.

Jeszcze HomeDelight czasami można trafić na świetną promocję, wszystko jest pięknie zapakowane i ekspresowo wysłane. Lubię ten sklep jak każdy inny z wyżej wymienionych, dbają o klienta

Offline

 

#7 2013-11-29 23:22:11

merczens

VIP

Zarejestrowany: 2013-10-18
Posty: 577
Punktów :   

Re: Najlepszy sklep internetowy z Yankee Candle.

Mój ulubiony chyba jest Homedelight. Wszystko super, obsługa miła i nie ma problemu z kontaktem (raz miałam problem z winy paczkomatów i Pani z HD wszystko sama załatwiła). Dają gratisy i mają najtańszą wysyłkę. Często mają promocje typu zniżka na samplery, wyprzedaż słojów itd.
Goodies też lubię bo mają dobrze zaopatrzony sklep.
Zapach Domu - generalnie nie lubię ich sklepu ale mają darmową wysyłkę od 89 zł i bony zniżkowe, dlatego czasem coś u nich klikam.
Czasem kupuję coś na Chocobath.pl bo mają też dobre zaopatrzenie


Matka, żona i Yankeemaniaczka

Offline

 

#8 2013-11-30 14:50:40

Carmell

Miłościwie nam panująca

Zarejestrowany: 2013-11-01
Posty: 3256
Punktów :   

Re: Najlepszy sklep internetowy z Yankee Candle.

Wg mnie wszystkie tutaj wymienione sklepy są świetne, dbają o klienta, odpisują na maile, gdy pojawi się jakiś problem starają się go rozwiązać na naszą korzyść. W każdym sklepie robiłam już kilkanaście razy zakupy, dostajemy niekiedy bony, darmową przesyłkę czy malutkie prezenciki w postaci wosku itd.

Offline

 

#9 2013-11-30 15:14:03

 wirus

VIP

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2013-09-10
Posty: 416
Punktów :   
WWW

Re: Najlepszy sklep internetowy z Yankee Candle.

Hiukset napisał:

A zamawiał już ktoś ze sklepu Goodies?
Trochę poza temat, ale kim jest tajemniczy "Pan Przemek" i 'przedstawicielem', którego jest sklepu? (zwietrzałe woski mnie zaintrygowały )
Ja póki co wszystko zamawiałam w Zapachach Domu.

Ja raz zamawiałam. Nie mam żadnych zastrzeżeń .


"Każdy kolekcjonuje to na co go stać."
                               
                               Adam Zawada

Offline

 

#10 2013-11-30 21:28:52

 hasi

VIP

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2013-10-27
Posty: 867
Punktów :   

Re: Najlepszy sklep internetowy z Yankee Candle.

Zapach domu ostatnio mnie wkurza- w piatek dostalam maila, ze towar zostal wyslany (zajace wielkanocne), a dzis, ze wysylka nastapi pozniej (poprzednio bylo tak samo i pozniej przeciagnelo sie do tygodnia). Ostatnio tez dwa razy nie bylo woskow, ktore kupilam. Zamawiam tam min. raz w miesiacu, nie oczekuje ze bede jakims VIP-em, ale chyba rozejrze sie za innym sklepem. Zamierzam przetestowac homedelight.


Kocham Pędzel Natury, nie lubię wanilii.

Offline

 

#11 2013-12-01 00:41:36

Carmell

Miłościwie nam panująca

Zarejestrowany: 2013-11-01
Posty: 3256
Punktów :   

Re: Najlepszy sklep internetowy z Yankee Candle.

hasi napisał:

Zapach domu ostatnio mnie wkurza- w piatek dostalam maila, ze towar zostal wyslany (zajace wielkanocne), a dzis, ze wysylka nastapi pozniej (poprzednio bylo tak samo i pozniej przeciagnelo sie do tygodnia). Ostatnio tez dwa razy nie bylo woskow, ktore kupilam. Zamawiam tam min. raz w miesiacu, nie oczekuje ze bede jakims VIP-em, ale chyba rozejrze sie za innym sklepem. Zamierzam przetestowac homedelight.

O tak HomeDelight mogę naprawdę gorąco polecić. W nocy o północy masz odpowiedź na maila, pomogą we wszystkim, zwłaszcza jak masz jakiś dylemat. Za opóźnienie przesyłki rekompensuja prezentem.  Mają często jakieś fajne promocje więc świece można kupić taniej. Ogólnie jest miło i sprawnie.

A jeśli chodzi o ZD to robię tam zakupy tylko i wyłącznie z bonem,  ponieważ mają kilka fajnych swiec niedostępny nigdzie indziej. Zamawiałam tam kilka razy i zawsze wszystko wysyłali sprawnie.

Offline

 

#12 2013-12-29 20:56:22

m_alinowa

sampler

Zarejestrowany: 2013-12-29
Posty: 55
Punktów :   

Re: Najlepszy sklep internetowy z Yankee Candle.

Jestem bardzo zadowolona z zakupów na HomeDelight


 ulubione: black plum blossom, midnight jasmine, midsummer's nigh, golden sands.

Offline

 

#13 2013-12-29 22:19:47

aneczka4500

tea light

Zarejestrowany: 2013-12-29
Posty: 12
Punktów :   

Re: Najlepszy sklep internetowy z Yankee Candle.

lubię Zapach Domu za szybkie i tanie przesylki,dostepnosc zapachu i HomeDelight za szybkosc i cene przesylki na Allegro. Candle Room to moj pierwszy sklep w ktorym cos zamowilam,darze wielkim sentymentem:)

Offline

 

#14 2013-12-30 17:58:37

grzesik

tea light

Zarejestrowany: 2013-12-25
Posty: 13
Punktów :   

Re: Najlepszy sklep internetowy z Yankee Candle.

Najczęściej kupuję w zapach domu, darmowa dostawa od najniższej kwoty i szybka wysyłka. W razie jakiś stłuczeń czy coś firma nie robi problemów z wymianą.

Offline

 

#15 2014-01-05 03:23:22

ultraviolet

VIP

Zarejestrowany: 2014-01-04
Posty: 80
Punktów :   

Re: Najlepszy sklep internetowy z Yankee Candle.

ja na zapachu domu zamawiałam trzy razy, wszystko było ok, raz brakowało swieczki, ale gdy zadzownilam to nie robila pani zadnych problemów, od razu powiedziała, ze dosla. mieli z tym maly poślizg, po pani zapewniala mnie, ze wysla tego samego dnia ( piątek) w wyslali jak się okazało w poniedziałek,ale ok. dostałam w ten sposób darmowa tarte (która była pomyłkowo wyslana zamiast swiecy)
teraz zamowilam na homedelight dwa duże sloje i mam nadzieje, ze wszystko będzie ok:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.elitserien.pun.pl www.speedwaymenago2010.pun.pl www.forummga.pun.pl www.zulnicamazancowice.pun.pl www.ethersagaonline.pun.pl