Yankee Candle

Usiądź wygodnie, odpal świecę i popisz z nami :)


#1 2014-01-05 10:38:34

Selket

sampler

Zarejestrowany: 2013-11-01
Posty: 81
Punktów :   

Langley Empire Candle

Czy ktoś zna świece z tej firmy? Znalazłam je na tej stronie i mają kilka ładnie brzmiących zapachów Może ktoś coś na ich temat wie i chciałaby się podzielić swoimi wrażeniami, będę bardzo wdzięczna

http://aromatyczneswiece.pl/index.php

Offline

 

#2 2014-01-05 11:15:43

 hasi

VIP

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2013-10-27
Posty: 867
Punktów :   

Re: Langley Empire Candle

Selket napisał:

Czy ktoś zna świece z tej firmy? Znalazłam je na tej stronie i mają kilka ładnie brzmiących zapachów Może ktoś coś na ich temat wie i chciałaby się podzielić swoimi wrażeniami, będę bardzo wdzięczna

http://aromatyczneswiece.pl/index.php

Ja mam Macintosha od nich kupionego w TK Maxx, jest bardzo w porządku,  intensywność dobra. Producentem For Every Body Candle też jest Langley, ale o nich jest w osobnym wątku.


Kocham Pędzel Natury, nie lubię wanilii.

Offline

 

#3 2014-01-05 22:32:30

Mayka

sampler

Zarejestrowany: 2013-12-19
Posty: 57
Punktów :   

Re: Langley Empire Candle

ja właśnie skończyłam organic living pumpkin.Niestety świeca tunelowała i bardzo dużo wosku zostało na ściankach mimo że już się dopaliła do końca.Zapach nie był intensywny ale wyczuwalny.

Offline

 

#4 2014-01-11 14:08:02

Selket

sampler

Zarejestrowany: 2013-11-01
Posty: 81
Punktów :   

Re: Langley Empire Candle

hasi napisał:

Selket napisał:

Czy ktoś zna świece z tej firmy? Znalazłam je na tej stronie i mają kilka ładnie brzmiących zapachów Może ktoś coś na ich temat wie i chciałaby się podzielić swoimi wrażeniami, będę bardzo wdzięczna

http://aromatyczneswiece.pl/index.php

Ja mam Macintosha od nich kupionego w TK Maxx, jest bardzo w porządku,  intensywność dobra. Producentem For Every Body Candle też jest Langley, ale o nich jest w osobnym wątku.

dziękuję za informację, nie wiedziałam, że oni produkują też inne świeczki

Offline

 

#5 2014-01-11 14:09:28

Selket

sampler

Zarejestrowany: 2013-11-01
Posty: 81
Punktów :   

Re: Langley Empire Candle

Mayka napisał:

ja właśnie skończyłam organic living pumpkin.Niestety świeca tunelowała i bardzo dużo wosku zostało na ściankach mimo że już się dopaliła do końca.Zapach nie był intensywny ale wyczuwalny.

hm... mimo wszystko chyba się odważ na świeczkę, w przyszłości. Dziękuję za informację

Offline

 

#6 2015-07-17 23:29:45

Carmell

Miłościwie nam panująca

Zarejestrowany: 2013-11-01
Posty: 3256
Punktów :   

Re: Langley Empire Candle

Otrzymałam od dziewczyn próbki wosku ze świecy aromatyczneswiece.pl/img1/102075.jpg która ma świetne opinie na stronie, dumałam kiedyś nad tym zapachem ale jak zwykle odpuściłam.

Od Archi dostałam pierwszą warstwę (winogrona) - zapach ciekawy, bardzo dobrze go czuć i w moim odczuciu jest to soczek winogronowo-porzeczkowy albo jak kto woli odwzorowanie dzikich winogron

druga warstwa (gruszka) - tutaj gruszki jako prawdziwej gruszki nie czułam, raczej zapach leciał na jedno kopyto. Bardzo porównywalne nuty zapachowe zarówno pierwszej jak i drugiej warstwy.

Podsumowując, w życiu nie kupiłabym tej świecy za regularną cenę, może gdyby była spora zniżka skusiłabym się na słój.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bolly-tolly-kolly.pun.pl www.srkirani.pun.pl www.helicobacterpylori.pun.pl www.pawecik.pun.pl www.shinobidezain.pun.pl