Yankee Candle

Usiądź wygodnie, odpal świecę i popisz z nami :)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2014-11-05 11:55:40

Archilochus

VIP

Skąd: Śląsk :)
Zarejestrowany: 2013-10-01
Posty: 544
Punktów :   

Old Williamsburgh Candle

Ktoś coś gdzieś w temacie tych świec? Proszę o opinie

Offline

 

#2 2014-11-05 14:31:41

Carmell

Miłościwie nam panująca

Zarejestrowany: 2013-11-01
Posty: 3256
Punktów :   

Re: Old Williamsburgh Candle

Przyznam, że też mnie zaciekawiły te świece, a zwłaszcza wielkość świecy i cena Pobuszowałam trochę po internetach szukając opinii i doczytałam się, że zapach jest słaby, a świece niekiedy tunelują, choć i są ludzie bardziej zadowoleni, nie porównują tych świec z Yankee ale twierdzą, że za taką cenę opłaca się, a zapach jest intensywny. Z opiniami z naszego kraju jeszcze się nie spotkałam.

Najbardziej zaciekawiły mnie zapachy: Wieniec świąteczny, Grapefruit z rumiankiem, Morelowy naktar, Azjatycki smoczy owoc i Zielona herbata z rumiankiem. Szkoda, że nie można kupić tych zapachów w wersji wosku/samplera albo chociaż gdyby był jakiś stacjonarny sklep gdzie można by było je powąchać.

Offline

 

#3 2016-03-12 13:33:57

winnersearch

tea light

110002
Zarejestrowany: 2014-09-25
Posty: 33
Punktów :   

Re: Old Williamsburgh Candle

Kupiłam parę dni temu dwa zapachy - Coconut Lime oraz Fresh Linen.

Pierwszy zapach jest słaby, choć wyczuwalny. Świeca tuneluje.

Drugi zapach to porażka. Czuć go jedynie na sucho i kompletnie nie przypomina zapachu lnu/prania. Czuję bardziej ananas z miętą(?). Po rozpaleniu nie pachnie NIC, ZERO. Także tuneluje i to jakoś dziwnie, bo po jednej stronie.

Jak dla mnie pieniądze wyrzucone w błoto, a świece wcale nie były takie tanie (ok. 50 zł za świecę 453 g - czyli pojemność praktycznie jak średnia świeca z YC).
Odradzam.

Ostatnio edytowany przez winnersearch (2016-03-12 13:35:05)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.heaven-island.pun.pl www.zarzadzaniewsb2010.pun.pl www.shidevane.pun.pl www.benedictus.pun.pl www.vsmetrans.pun.pl