Yankee Candle

Usiądź wygodnie, odpal świecę i popisz z nami :)


#1 2016-02-19 01:11:49

Carmell

Miłościwie nam panująca

Zarejestrowany: 2013-11-01
Posty: 3256
Punktów :   

Verbena

http://www.houseofharrisgifts.co.uk/image.php?type=back&w=475&h=350&f=NDI5OV9QdXJlLUVzc2VuY2UtVmVyYmVuYS0xNTA3NzUuanBn&mw=1024&mh=768

Odświeżający zapach kwiatów werbeny połączonych z cytrusami i kremową wanilią. 


Kolekcja Pure Essence - wiosna 2016

Offline

 

#2 2016-03-17 21:10:29

Carmell

Miłościwie nam panująca

Zarejestrowany: 2013-11-01
Posty: 3256
Punktów :   

Re: Verbena

Zapach totalnie dla mnie neutralny, myślę, że gdyby świeca wpadła w moje łapki to trafiłaby na dobre do kolekcji ale raczej to nie jest moje chciejstwo.
Zrobiło się tak wiosennie więc chyba kwiaty przypadły mi do gustu, ogólnie w tym zapachu wyczuwam kokosa i cytrusy, dość specyficzny ten kokos raczej twierdziłabym, że jest on perfumowany. Nie wiem jak ze świecą ale wosk czułam dosłownie w całym domu, przyjemny zapach upierałabym się raczej, że to mieszanka perfumowana jakoś kwiaty mi do niego nie pasują

Offline

 

#3 2016-04-02 13:24:44

barakuda

sampler

Skąd: Bielsko - Biała
Zarejestrowany: 2016-04-02
Posty: 59
Punktów :   

Re: Verbena

Uwielbiam cytrusowa werbenę z firmy kosmetycznej Loccitane, gdy więc zobaczyłam, że ma być taki zapach z YC gotowa byłam kupić dużą świecę w ciemno. Na szczęście tego nie zrobiłam. Zakupiłam wosk, ale nie byłam nawet w stanie go wypalić, dla mnie to jakieś śmierdzące cytrusy z jakimiś nie mniej śmierdzącymi kwiatami, paskudztwo, jeden z gorszych zapachów, jaki przyszło mi wąchać

Ostatnio edytowany przez barakuda (2016-04-02 19:20:22)

Offline

 

#4 2016-05-31 16:12:39

kamila290

sampler

Zarejestrowany: 2015-09-23
Posty: 117
Punktów :   

Re: Verbena

Na sucho faworyt mojej mamy. Po rozpaleniu jej przekleństwo. Dla mnie i na sucho i po rozlaniu zapach nijaki i bez szału. Kwiatami to nie pachnie, trochę czuć polnych ziółek.
Po dobrym podgrzaniu zapach dla mnie irytująco monotonny. Nie jest złożony, jest płaski. Ciężko odróżnić poszczególne nuty. Ale w jakiś sposób mnie intryguje. Nie mogę powiedzieć, że mi się nie podoba, bo tak nie jest. Trochę w nim czuję takich ziołowych cukierków na gardło.

Offline

 

#5 2016-06-01 21:27:49

 Irma00

sampler

Skąd: Podlasie
Zarejestrowany: 2016-02-05
Posty: 59
Punktów :   

Re: Verbena

Dziwny i nietypowy, taki ziołowo-cytrusowy. Na sucho czułam bardziej cytrusy co mnie lekko zdziwiło, ale zapach mi się podobał, miałam nadzieję, że przy paleniu wyjdą kwiaty, a tu zioła. No zły nie jest, ale dosyć mocny i trochę drażniący więc do niego nie wrócę

Offline

 

#6 2016-11-05 15:26:32

zojuchna

sampler

Zarejestrowany: 2016-07-09
Posty: 91
Punktów :   

Re: Verbena

Dla mnie najładniejszy i niedoceniony z całej trójki, tj. White tea i Vanilla, co akurat nie jest wadą, bo spokojnie można upolować go na wyprzedażach. jest to po prostu zapach werbeny ogrodowej, a raczej jej rozgniecionych listków i stąd zapewne jego ziołowo-cytrusowa nuta. Nie powoduje ona jednak, iż zapach jest wytrawny, bo w istocie jest w nim coś słodkiego, ale nie odbieram tego jako zapachu wanilii.

Offline

 

#7 2017-09-22 17:06:17

 YaneczkaLove

tea light

Skąd: Kraków/ Wieliczka
Zarejestrowany: 2017-09-22
Posty: 18
Punktów :   

Re: Verbena

Na oryginalnej etykiecie producenta:
- Geraniol
- Citral
- Limonene
- Lillial
- Coumarin
Palę już 7 godzin i do tej pory świeca nie doszła do ścianek... chyba zastosuję zaraz zapałkę, albo sweterek. Obłożona od góry folią aluminium trochę ruszyła.
Pachnie w całym domu, a mam otwarty salon połączony z kuchnią, przedpokojem, korytarzem na pierwsze piętro. Na piętrze też pachnie
Wyczuwalna nuta cytrusów i geranium. Geranium akurat bardzo lubię, kojarzy mi się z tym jak mama ucinała gałązki geranium i wieszała mi nad łóżkiem jak byłam chora - zapach dzieciństwa Roślinę też mam w domu

Offline

 

#8 2018-03-27 20:17:19

 Ami

sampler

Zarejestrowany: 2015-12-15
Posty: 61
Punktów :   

Re: Verbena

Hm.
Zapach kojarzy mi się z anyżowymi cukierkami, geranium i... cytrynowym płynem do podłóg. Dość świeży, ale i gryzący. Ciekawy na spróbowanie, ale nie na dłuższe palenie. Moc w wosku bardzo dobra.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pawecik.pun.pl www.srkirani.pun.pl www.piastbialystok.pun.pl www.bolly-tolly-kolly.pun.pl www.helicobacterpylori.pun.pl