Yankee Candle

Usiądź wygodnie, odpal świecę i popisz z nami :)


  • Index
  •  » Fruit
  •  » Wild Passion Fruit [wycofywany]

#16 2014-04-02 11:46:51

kredzioslawa

sampler

Zarejestrowany: 2014-01-14
Posty: 69
Punktów :   

Re: Wild Passion Fruit [wycofywany]

Lubie takie owocowe zapachy, ten przypomina mi zapach owoców tropikalnych. Daje mocną 4

Offline

 

#17 2014-05-17 22:48:27

dioneja

tea light

Zarejestrowany: 2013-12-31
Posty: 35
Punktów :   

Re: Wild Passion Fruit [wycofywany]

Nastawiałam się, nawet na minimalną gdzieś w tle, ilość tej mandarynki z opisu, jednak według mnie zapach ten nie ma nic z opisu, który jest przedstawiony... Ani mandarynki, ani melona, ani jakiegokolwiek owocu pasji. Czuję jedynie zatęchłego grejpfruta, którego nawet jako 'cytrusa' nie mam ochoty wykorzystywać nawet w łazience. Wbrew pozorom lubię owoce jednak to nie jest ten zapach. Jakoś nie będę płakać jak go już nie będzie na rynku, jest wiele innych zapachów do wypróbowania i godnych polecenia. Dla mnie jeden z najgorszych i bardziej męczących zapachów YC (a jest ich na prawdę niewiele).

Offline

 

#18 2015-05-14 22:22:53

strumienpola

sampler

Zarejestrowany: 2015-05-12
Posty: 72
Punktów :   

Re: Wild Passion Fruit [wycofywany]

Bardzo kwaśny. Ale nie kwaśny, jak kwaśne żelki, co się zdarza, nie kwaśny, jak pot, co też się (o zgrozo) zdarza, tylko kwaśny, jak kwaśny owoc. Jestem tym zachwycona. Nie przepadam za monotematycznymi zapachami, więc słoja nie było i nie będzie, ale ode mnie duży plus za autentyczność zapachu. Moc średnia.


Najbardziej lubię zapachy słodkie. Przede wszystkim jadalne, ale też tak nietypowe i bogate jak Pędzel Natury.
Najmniej lubię perfumowe, ciężkie, piżmowe i kwiatowe. Snow in Love śmierdzi.
____________
Instagram

Offline

 

#19 2015-07-05 22:17:50

PaniKa

tea light

Zarejestrowany: 2015-07-05
Posty: 4
Punktów :   

Re: Wild Passion Fruit [wycofywany]

Wyraźnie czuję goryczkę grejpfruta i trochę taką "multiwitaminę.  Bardzo przyjemny, lekko kwaśny zapach. Melona na szczęście w nim nie czuję.
Jak pachnie sam owoc pasji nie wiem. Ale za tym zapachem YC chyba będę tęsknić.

Offline

 

#20 2015-08-07 01:04:10

 kozma

sampler

Zarejestrowany: 2014-11-26
Posty: 200
Punktów :   

Re: Wild Passion Fruit [wycofywany]

dioneja napisał:

Nastawiałam się, nawet na minimalną gdzieś w tle, ilość tej mandarynki z opisu, jednak według mnie zapach ten nie ma nic z opisu, który jest przedstawiony... Ani mandarynki, ani melona, ani jakiegokolwiek owocu pasji. Czuję jedynie zatęchłego grejpfruta, którego nawet jako 'cytrusa' nie mam ochoty wykorzystywać nawet w łazience. Wbrew pozorom lubię owoce jednak to nie jest ten zapach. Jakoś nie będę płakać jak go już nie będzie na rynku, jest wiele innych zapachów do wypróbowania i godnych polecenia. Dla mnie jeden z najgorszych i bardziej męczących zapachów YC (a jest ich na prawdę niewiele).

TAK!


Live and let live

Offline

 

#21 2016-07-12 18:44:54

 Ami

sampler

Zarejestrowany: 2015-12-15
Posty: 61
Punktów :   

Re: Wild Passion Fruit [wycofywany]

Dla mnie to nie jest ani mocarz, ani coś szczególnie wartego uwagi. Są owoce, czuję mandarynkę i niestety melona - lubię melony, ale YC do wielu zapachów wrzuca ich nutę. Trwałość po zgaszeniu kominka średnia (i dobrze). Wypaliłam do końca z ulgą.

Offline

 
  • Index
  •  » Fruit
  •  » Wild Passion Fruit [wycofywany]

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.srkirani.pun.pl www.pawecik.pun.pl www.shinobidezain.pun.pl www.bolly-tolly-kolly.pun.pl www.piastbialystok.pun.pl