Yankee Candle

Usiądź wygodnie, odpal świecę i popisz z nami :)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

  • Index
  •  » Fresh
  •  » Water Garden [Niedostępny w Polsce]

#1 2013-09-16 13:19:36

 Sugarfree

Miłościwie nam panująca

Zarejestrowany: 2013-09-10
Posty: 1060
Punktów :   

Water Garden [Niedostępny w Polsce]

http://image.ceneo.pl/data/products/10564143/i-yankee-candle-water-garden-sredni-sloik.jpg

Opis producenta: Urocze wodne kwiaty z bogatymi, zielonymi nutami liści i delikatnymi tonami melonu i piżma.

Offline

 

#2 2013-09-16 13:20:04

 Sugarfree

Miłościwie nam panująca

Zarejestrowany: 2013-09-10
Posty: 1060
Punktów :   

Re: Water Garden [Niedostępny w Polsce]

Całkiem przyjemny, ale nie powala intensywnością, nie podbija serca specjalnie

Offline

 

#3 2013-09-18 22:48:15

 shenzee

VIP

Zarejestrowany: 2013-09-12
Posty: 151
Punktów :   
WWW

Re: Water Garden [Niedostępny w Polsce]

Piękny kolor, naklejka, nazwa... i tyle. Sam w sobie jakiś mdły i ani to water, ani garden, tylko coś jak rozwodniony zapach do łazienki z najniższej półki. Totalne fiasko w kategorii "zakupy w ciemno". Nie daję jednak najniższych ocen, bo swój urok ma, choć to nie moje klimaty.

Offline

 

#4 2014-02-01 18:17:09

 Czarownica

sampler

Skąd: Belfast
Zarejestrowany: 2014-01-25
Posty: 68
Punktów :   

Re: Water Garden [Niedostępny w Polsce]

Powiem tak- klasa klasa i jeszcze raz klasa! Sama w sobie ,jest co prawda zapach z kategorii delikatnych ale swoim zapachem otula przyjemnie bardzo przyjemnie ,trafia do moich faworytów ,definitywnie !
Polecam

Offline

 

#5 2014-11-18 01:15:20

Sunako

wosk

Zarejestrowany: 2014-03-30
Posty: 419
Punktów :   

Re: Water Garden [Niedostępny w Polsce]

Rarytasik śliczny Aż żal mi było palić w kominku mojego tealighta ale trzeba poznać nowe zapachy, nie tylko wąchać na sucho. Water Garden jest cudny, elegancki i kwiatowy. Nazwa z zapachem idealnie się komponują, no i ta prześliczna naklejka! Czuć delikatne kwiaty jakby lilie, zielone nuty i trochę wody - to chyba ten melon. Bardzo mocnym zapachem nie jest ale dobrze zabija inne zapachy i dlatego jest wystarczająco wyczuwalny.
Kojarzy mi się trochę z moim ulubionym Loves Me, Loves Me Not, trochę jako taka mniej intensywna wersja ale nadal piękna.

Offline

 

#6 2015-06-30 13:39:02

Carmell

Miłościwie nam panująca

Zarejestrowany: 2013-11-01
Posty: 3256
Punktów :   

Re: Water Garden [Niedostępny w Polsce]

Nie przepadam za świeżakami ale ten zapach jest piękny. Otrzymałam odlewkę ze świecy, za którą bardzo dziękuje   Bo nareszcie mam możliwość zaspokoić swoją ciekawość. Zapach jest piękny ale niestety co do świecy to jest ona dla bardzo wrażliwych nosów, topiąc wosk w kominku zapach czułam bardzo dobrze nawet w dużym pomieszczeniu. Moja mam stwierdziła, że czuje konwalię. A zapach jest taki wodny, lekko świeży i delikatnie perfumowany.
Za pierwszym razem topiłam go w łazience, super morski klimat A w większym pomieszczeniu stał się lekko delikatniejszy, czuć mocnej kwiaty, taką wilgoć w powietrzu, normalnie cudo.
Świeca raczej nie jest dla mnie, bo zapach staje się bardzo delikatny ale na upartego zawsze można wydłubywać sobie wosk i topić w kominku, czując ten piękny zapach

Offline

 

#7 2015-08-07 00:22:19

 kozma

sampler

Zarejestrowany: 2014-11-26
Posty: 200
Punktów :   

Re: Water Garden [Niedostępny w Polsce]

Bardzo ładny zapach, dużo wody i zieleni orzeźwiającej w upalny dzień, gdyby tylko moc miał lepszą...


Live and let live

Offline

 

#8 2017-03-09 14:39:43

Monczik

tea light

Zarejestrowany: 2016-01-07
Posty: 26
Punktów :   

Re: Water Garden [Niedostępny w Polsce]

Oceniam wersję z 2017

Wodny ogród - przepiękna etykieta, kolor wosku i nazwa. Obiecuje być kwiatowy, wodny i taki faktycznie jest. Nie kojarzy mi się bynajmniej z liliami rosnącymi na jeziorze, z którymi często spotykam się na spływach kajakowych - te zwykle mieszają się z zapachem mułu. Tu lilia jest (dla mojego nosa!) na pierwszym planie, ale jest to cudnie pachnąca lilia jak ta prosto z kwiaciarni. Kompozycję cudownie dopełniają zielone i wodne nuty, a nuty tła dodatkowo delikatnie zapach "ocieplają". Efekt końcowy? Dla mnie to wizyta w kwiaciarni w gorący, parny dzień. Kwiaty stoją w wazonach z dużą ilością wody, a temperatura powoduje że ciepłe opary wody mieszają się z cudownym aromatem lilii. Taki dla mnie jest Water Garden .

Moc świecy oceniam jako fenomenalną! Zapach jest bardzo intensywny, ale nie aż taki by byt mocno zakręcić w nosie i głowie. To dobra wiadomość, bo poprzednia wersja tego zapachu nie słynęła z mocy.

Pełna recenzja:
http://woskomania.blogspot.com/2017/02/ … enzja.html

Offline

 
  • Index
  •  » Fresh
  •  » Water Garden [Niedostępny w Polsce]

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.srkirani.pun.pl www.piastbialystok.pun.pl www.shinobidezain.pun.pl www.bolly-tolly-kolly.pun.pl www.pawecik.pun.pl