Yankee Candle

Usiądź wygodnie, odpal świecę i popisz z nami :)


#1 2016-02-06 21:20:23

Carmell

Miłościwie nam panująca

Zarejestrowany: 2013-11-01
Posty: 3256
Punktów :   

Archives

https://www.pachnacawanna.pl/userdata/gfx/62c75aba76a151109080eea5c7c97335.jpg

Romantycznie dymny z wyczuwalną nutą rzadko spotykanego orientalnego drewna i liśćmi tytoniu.
(Orange, Bergamot, Cinnamon, Musk, Patchouli, Tobacco)



New 2016 USA

Offline

 

#2 2016-04-06 20:50:52

barakuda

sampler

Skąd: Bielsko - Biała
Zarejestrowany: 2016-04-02
Posty: 59
Punktów :   

Re: Archives

Zakupiłam wosk, gdyż bałam się zaryzykować ze świecą, z opisu bowiem trudno było wywnioskować, czy kompozycja przypadnie mi do gustu. Właśnie pali się w kominku i muszę stwierdzić, ze zapach jest super, ciepły, trochę jakby korzenny, trochę przyprawowy ? - choć do końca nie wiem, czy to odpowiednie słowo, bo to nie przyprawy kuchenne, a chyba ten tytoń ? Pomarańczy nie czuję, ogólnie jest to taki otulający, chyba jednak trochę perfumowany zapach, taki miękki i dla mnie bardzo przyjemny. Radzę wypróbować, bo jest to coś niebanalnego.

Offline

 

#3 2016-08-16 16:07:30

Carmell

Miłościwie nam panująca

Zarejestrowany: 2013-11-01
Posty: 3256
Punktów :   

Re: Archives

Kolejny powrót w wielkim stylu zapachu z The Gentlemen's Line chyba jest to No9 aczkolwiek mogę się mylić, jest to ciut podrasowana wersja ale zapach nadal jest świetny.
Orientalny, męski i z dominującymi nutami tych liści tytoniu. Zapach świetnie roznosi się po domu, jest oryginalny i na szczęście akceptowalny przez moją rodzinę

Kringle bardzo pozytywnie mnie zaskoczył w tym roku więc mam dość spore oczekiwania jeśli chodzi o nowości, oczywiście nie pogardzę kolejnymi powrotami kultowych zapachów

Offline

 

#4 2017-05-13 20:45:36

 Ami

sampler

Zarejestrowany: 2015-12-15
Posty: 61
Punktów :   

Re: Archives

Podobnie jak Carmell, w tym zapachu wyczuwam The Gentlemen's Line - jedna z moich ulubionych linii

Zapach piękny, orientalny, ciepły, otulający jak męskie ramiona. Czuję nuty tytoniu przełamane pomarańczą, w tle ociupinka bergamotki. Cynamonu na szczęście zero. Wosk o przyzwoitej mocy, kawałek wystarcza na kilka godzin. Bardzo lubię

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shinobidezain.pun.pl www.helicobacterpylori.pun.pl www.srkirani.pun.pl www.pawecik.pun.pl www.piastbialystok.pun.pl