Yankee Candle

Usiądź wygodnie, odpal świecę i popisz z nami :)


#1 2013-09-16 08:39:18

 Sugarfree

Miłościwie nam panująca

Zarejestrowany: 2013-09-10
Posty: 1060
Punktów :   

Caramel Pecan Pie [Niedostępny w Polsce]

http://www.mommysavers.com/wp-content/uploads/2012/09/Yankee-Candle-Caramel-Pecan-Pie.jpg

Opis producenta: Maślany kawał rozpływającej się w ustach przyjemności - orzechy włoskie, orzechy pekan i kremowy karmel!

Offline

 

#2 2013-09-16 11:44:43

 Sugarfree

Miłościwie nam panująca

Zarejestrowany: 2013-09-10
Posty: 1060
Punktów :   

Re: Caramel Pecan Pie [Niedostępny w Polsce]

Uhhhh karmelowy rosół z orzechami - tak jak możecie sobie wyobrazić smak tego oto wynalazku, tak samo pachnie - nic fajnego, absolutnie nie polecam. Wychodzę z założenia, że YC ma poważny problem z zapachem karmelu. Jedyny wyjątek, który nie woniał maggi to dla mnie Vanilla Caramel


EDIT: Właśnie wróciłam z pracy do domu. Rano paliłam ten wosk w sypialni. Weszłam do niej teraz i daje obrzydliwą maggi. Mimo deszczu i zimna mam otwarte okno na oścież a to paskudztwo ani myśli ulatniać się!

Offline

 

#3 2013-12-28 15:37:48

 hasi

VIP

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2013-10-27
Posty: 867
Punktów :   

Re: Caramel Pecan Pie [Niedostępny w Polsce]

A mnie się podoba (dodam, że jestem w grupie, która w salted caramel maggi nie czuje )- ciężki i intensywny,nie za bardzo słodki. Czuję palony cukier, orzechy, karmel i jakąś maślaną nutę. Dużo bardziej podoba mi się niż Banana Nut Bread, który też pachnie orzechami.
Za to moja koleżanka powiedziała, żebym szybko gasiła bo czuje palony plastik.


Kocham Pędzel Natury, nie lubię wanilii.

Offline

 

#4 2014-01-14 17:53:07

 hasi

VIP

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2013-10-27
Posty: 867
Punktów :   

Re: Caramel Pecan Pie [Niedostępny w Polsce]

Dodam, że moim zdaniem pachnie jak ciasto Snickers...nie wiem, czy kojarzycie, ale jest w nim tona, masła, karmelu i orzechów. Moja Mama piekła go często w czasach kiedy kalorie  były czystą abstrakcją.


Kocham Pędzel Natury, nie lubię wanilii.

Offline

 

#5 2014-02-04 13:22:09

Carmell

Miłościwie nam panująca

Zarejestrowany: 2013-11-01
Posty: 3256
Punktów :   

Re: Caramel Pecan Pie [Niedostępny w Polsce]

Gorące orzechowe ciasto
Cudny zapach, napchany aromatem orzechów i karmelu, absolutnie nie czuje w nim żadnej nuty rosołowej.

Offline

 

#6 2014-06-01 12:52:20

 Parvati

VIP

Zarejestrowany: 2013-09-11
Posty: 291

Re: Caramel Pecan Pie [Niedostępny w Polsce]

Niestety u mnie też rosół, nad czym bardzo ubolewam jako miłośniczka Salted Caramel bardzo intensywny, szybko roznosi się po mieszkaniu i niestety na długo w nim pozostaje.


Kupię First Down

Offline

 

#7 2014-06-02 08:16:31

YankeEla

wosk

Zarejestrowany: 2014-02-07
Posty: 367
Punktów :   

Re: Caramel Pecan Pie [Niedostępny w Polsce]

A mnie sie bardzo podoba. Mialam mala swiece i wykonczylam a mam jeszcze wosk i sampler. Piekny zapach kruchego spodu do ciasta z gleboka nuta krzechowa i lekka karmelowa. Ogolnie intensywny a nawet powiedzialabym ciezki na zimne dni idealny. Rosolu zero:-)

Offline

 

#8 2014-07-15 00:41:49

ultraviolet

VIP

Zarejestrowany: 2014-01-04
Posty: 80
Punktów :   

Re: Caramel Pecan Pie [Niedostępny w Polsce]

intensywny, slodki, mocny i... z rosolem:( szkoda. ten sam rosol co w salted, niestety.

Offline

 

#9 2015-04-01 20:35:11

Livia

sampler

Zarejestrowany: 2014-12-30
Posty: 128
Punktów :   

Re: Caramel Pecan Pie [Niedostępny w Polsce]

Straszny zapach . Na sucho pachniał nawet znośnie - ciężkie, orzechowe ciasto z karmelową polewą, ale po zapaleniu czuję to samo co Sugarfree - rosół z dużą ilością zmielonych orzechów. Wosk ma ogromną moc - do tej pory to najmocniejszy zapach z Yankee, jaki próbowałam.

Ciężki, duszący i męczący. Nie polecam.

Offline

 

#10 2015-05-14 00:47:51

strumienpola

sampler

Zarejestrowany: 2015-05-12
Posty: 72
Punktów :   

Re: Caramel Pecan Pie [Niedostępny w Polsce]

Mocno orzechowy, ale Yankee nie bardzo chyba umie into orzechy. Karmelu nie czuję. Całość nie przypadła mi do gustu, a byłam pewna, ze go pokocham, bo spodziewałam się ciasta typu snickers. Nope. Moc duża.


Najbardziej lubię zapachy słodkie. Przede wszystkim jadalne, ale też tak nietypowe i bogate jak Pędzel Natury.
Najmniej lubię perfumowe, ciężkie, piżmowe i kwiatowe. Snow in Love śmierdzi.
____________
Instagram

Offline

 

#11 2016-05-31 15:54:36

kamila290

sampler

Zarejestrowany: 2015-09-23
Posty: 117
Punktów :   

Re: Caramel Pecan Pie [Niedostępny w Polsce]

Jestem oczarowana, zakochana i wniebowzięta. Na pewno będę chciała jeszcze gdzieś go dostać.
Bardzo długo szukałam świecy, która dałaby mi odczucie orzechów. Paradoksalnie orzechami włoskimi pachniała palona gruszka z Partylite (nie pamiętam angielskiej nazwy), i na którą też się czaję w świecy.  Uwielbiam ten aromat, lubię ten smak. Brakowało mi świecy, która oddałaby ulubiony posmak.
I w tej propozycji znalazłam to co chciałam.
Zapach jest bardzo kremowy, lepki oraz ciepły.
Karmel wymieszany z różnymi orzechami jest mocno wyczuwalny i świetnie się ze sobą łączą poszczególne nuty.
Co dziwne propozycja nie jest słodka. Jest ostra, pikantna, drażniąca, jakaś. Na końcu języka czuję posmak tego wszystkiego co odbiera nos. Jakbym jadła wszystko po kolei.
Moja mama czuje w nim nuty roztopionego masła, ja natomiast palonego brązowego cukru i bardziej ku temu podbiciu się skłaniam.
Nie wiem czy czuję w nim ciasto.
Może... Hmmm... Jak byłam mała to moje ciotki piekły różne ciasta, wśród nich była totalnie obłędna rzecz. Ciasto snikers. Było w nim wszystko. Biszkopt, orzechy, kokos, karmel, czekolada. To ciasto to była czysta rozpusta i dekadencja.
Ta świeca również.

Moc jest nieprzyzwoicie wielka, podchodzi pod killer, co już w ogóle trafiło w moje serce dokumentnie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zielonaklasa.pun.pl www.socjologiawsei.pun.pl www.listopadowki07.pun.pl www.paganlodz.pun.pl www.zmienmyswiat.pun.pl