Yankee Candle

Usiądź wygodnie, odpal świecę i popisz z nami :)


#1 2014-12-30 22:47:08

Carmell

Miłościwie nam panująca

Zarejestrowany: 2013-11-01
Posty: 3256
Punktów :   

Sweet Grace

http://www.bridgewatercandle.pl/pol_pl_Swieca-zapachowa-duzy-sloik-Large-Jar-Sweet-Grace-524g-Bridgewater-Candle-1610_1.jpg

Podkreślony delikatnym pąkiem pasjonujących owoców zanurzonych w orzeźwiającej herbacie oraz patchouli.


Zapach dostępny również w Sweet Grace Collection

Offline

 

#2 2015-05-24 15:26:23

Carmell

Miłościwie nam panująca

Zarejestrowany: 2013-11-01
Posty: 3256
Punktów :   

Re: Sweet Grace

Bardzo ciekawy zapach, zapewne już się powtórzę ale napiszę to jeszcze raz, że te zapachy to takie perfumy do wnętrz. Zapach jest piękny, złożony, dominuje tam słodkość, jednak z czasem wychodzą z niego ziemiste nuty paczuli co mi bardzo przypadło do gustu.
Chyba ktoś kiedyś wspominał, że to jest hit zapachowy tej firmy. Ja paliłam zarówno sampler jak i wosk. Sampler miał moc średnią, patrząc na moje ogromne pomieszczenie to z jednej strony się nie dziwię. Gdy wrzuciłam tą ogromną kostkę do kominka to zapach był na całym piętrze. Z miłą chęcią do niego wrócę ale jak już będę go palić to tylko sampler albo świeca. Strasznie jest męczący jako wosk topiony w kominku.

Offline

 

#3 2015-08-07 01:28:37

 kozma

sampler

Zarejestrowany: 2014-11-26
Posty: 200
Punktów :   

Re: Sweet Grace

Genialny zapach, moja pierwsza świeca bridgewater. Kocham wszystko gdzie jest paczula, więc zapach wyjątkowo przypadł mi do gustu, będą powroty


Live and let live

Offline

 

#4 2016-05-02 17:26:49

barakuda

sampler

Skąd: Bielsko - Biała
Zarejestrowany: 2016-04-02
Posty: 59
Punktów :   

Re: Sweet Grace

Piękny zapach, bardzo kobiecy perfumowany, ale trzeba uważać, bo kostki wosku są bardzo duże, wrzuciłam do kominka całą jedną kostkę i pomimo dużego pomieszczenia i faktu, ze lubię killery, to po jakimś czasie zapach zaczął mnie męczyć..... Wolałbym, aby kawałeczki były mniejsze.

Offline

 

#5 2016-12-06 20:10:41

 Ginger

sampler

Skąd: Tczew
Zarejestrowany: 2016-10-23
Posty: 138
Punktów :   

Re: Sweet Grace

Mocno perfumowany i kobiecy zapach, bardzo przypomina stylistyką perfumy Chanel (ale te lekkie, typu Mademoiselle). Dla mnie niestety nieco zbyt dusząco-meczący przez co już raczej do niego nie powrócę.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dreamofshinobi.pun.pl www.apartamentywrzosowe.pun.pl www.zdrowiepum.pun.pl www.pracawniemczech.pun.pl www.browarypark.pun.pl