Yankee Candle

Usiądź wygodnie, odpal świecę i popisz z nami :)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2014-09-29 10:38:55

 olciak84

Administrator

Zarejestrowany: 2013-09-09
Posty: 3117
Punktów :   

Winter Garden

http://www.yankeecandle.com/media/images/product/large/1306411.jpg

Orzeźwiający zapach bujnych iglastych lasów opatulonych lodowym powietrzem.


2014 Limitowana Edycja
W PL powrót jako limitowana edycja zima 2016.

https://aromatowo.pl/2432-large_default/duza-swieca-winter-garden-yankee-candle.jpg

Offline

 

#2 2014-11-07 20:37:44

 hasi

VIP

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2013-10-27
Posty: 867
Punktów :   

Re: Winter Garden

Nikt się jeszcze nie wypowiedział ?Będę pierwsza bo to bardzo ciekawy zapach i na pewno wart poznania.
Etykieta piękna,a sam zapach najbardziej mi przypomina Sparkling Snow, tylko mniej w nim igliwia, a więcej ziół. Jest chłodny, dobrze wyważony, moc ok jak dla mnie czyli miłośniczki killerów zbyt szczęśliwe nie będę. Jak dziadówka Kama jak zawsze puści słój to niewykluczone, że zakupię.
Dziękuję Ani za możliwość poznania WG, trochę na krzywy ryj, ale nie bądźmy zbyt drobiazgowi.


Kocham Pędzel Natury, nie lubię wanilii.

Offline

 

#3 2014-11-28 12:53:13

wolbashi

sampler

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-09-20
Posty: 60
Punktów :   

Re: Winter Garden

Cudaczny zapach, etykietka sugeruje że to zapach roślinny iglakowy. Pierwszy raz jak wąchałam to faktycznie czułam te iglaki, ale potem im częściej wąchałam ten zapach tym częściej czułam w nim coś słodkiego. Wczoraj mnie olśniło, że czuję jabłka coś jakbym była na spacerze i w oddali czuła zapach jabłkowego placka. Jak dla mnie moc odpowiednia, robi odpowiedni klimat w pokoju, zapewne miłośniczki killerów bedą kręciły nosami, bo fakt to nie jest mocny zapach, ale też daleko mu do Season of Peace czy A child's wish, których poprostu nie czuję nawet w wosku.

Offline

 

#4 2015-01-12 17:30:39

Carmell

Miłościwie nam panująca

Zarejestrowany: 2013-11-01
Posty: 3256
Punktów :   

Re: Winter Garden

Mam straszny dylemat nad tym zapachem, z jednej strony tak długo na niego czekałam, jak usłyszałam/przeczytałam pierwsze opinie to wiedziałam, że muszę go mieć. I oczywiście udało się, upolowałam szczęśliwie sampler, niestety w sklepach nie doczekałam się świecy. Na sucho już czułam delikatne rozczarowanie, a gdy go odpaliłam byłam rozczarowana ale też zdziwiona. Zapach jabłka i igliwia, takie zleżałe jabłko leżące w igiełkach sosny. Hm... z jednej strony to ciekawy zapach, taki niespotykany, a z drugiej nie ma tego wielkiego wow, po prostu jest przyjemny. A i moc wosku w samplerze słabiutka, czuć zapach dość dobrze ale przez bardzo krótki czas.

Szkoda, że to limitowanka, która dość szybko się rozeszła, może jeszcze wróci

Offline

 

#5 2015-05-14 00:11:55

strumienpola

sampler

Zarejestrowany: 2015-05-12
Posty: 72
Punktów :   

Re: Winter Garden

Powąchałam na sucho - zachwycający, pierwszy zimowy zapach, który mnie oczarował. Pachniał sosną, taką prawdziwą, śniegiem i bliżej niezidentyfikowaną słodyczą.
Zawiodłam się w paleniu. Czułam przede wszystkim jabłko. Nawet nie słodkie jabłko, tylko takie zwykłe, płaskie. Jakby się "wwąchać", to czuć też igliwie, ale bardzo słabo. Moc średnia, ale delikatny zapach utrzymywał mi się przez pół doby.
Chciałam duży słój, ale chyba jednak nie kupię :<


Najbardziej lubię zapachy słodkie. Przede wszystkim jadalne, ale też tak nietypowe i bogate jak Pędzel Natury.
Najmniej lubię perfumowe, ciężkie, piżmowe i kwiatowe. Snow in Love śmierdzi.
____________
Instagram

Offline

 

#6 2016-11-21 01:57:30

zojuchna

sampler

Zarejestrowany: 2016-07-09
Posty: 91
Punktów :   

Re: Winter Garden

Zazdroszczę tym, którzy czują w nim "zmarznięte iglaki". Dla  mnie to to rozwodniony w skali 1:1000 Red apple wreath.

Offline

 

#7 2017-03-06 10:07:38

 Ayashi

VIP

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-10-02
Posty: 649
Punktów :   

Re: Winter Garden

Zdecydowanie czułam zapach jabłka, igiełki gdzieś tam majaczyły w tle. Zapach całkiem ładny, ale mało oryginalny.

Offline

 

#8 2017-03-09 14:23:57

Monczik

tea light

Zarejestrowany: 2016-01-07
Posty: 26
Punktów :   

Re: Winter Garden

WINTER GARDEN
Nuta głowy: daglezja, przyprawione jabłka, igły sosny, pomarańcza i bluszcz.
Nuta serca: pepperberries (jakiś rodzaj malutkich, czerwonych jagód - nie znalazłam tłumaczenia), gałązki ostrokrzewu i goździki.
Nuta głębi: piżmo i wanilia

Zapach
Zaliczyłabym go do świeżych. Motywem przewodnim jest oszroniona, ośnieżona roślinność. Pierwsze skrzypce grają delikatne, zielone nuty. Wyczuwam igliwie, ale nie jest to typowo stosowany, choinkowy zapach - to delikatna nuta. Ma w sobie odrobinę cytrusowo-herbacianej słodyczy (pomarańcz?). Dodano tu także trochę piżma, to właśnie ta nuta zawsze przyciąga mój nos i sprawia, że zapach mi się podoba. Jest bezpieczny - nada się na prezent i jest małe ryzyko że komuś będzie śmierdział. 

Moc
Nie powiem że jest to świeca "znicz", bo wczoraj paliłam ją cały wieczór i czułam jej zapach. Było to delikatne tło, ale jednak wyczuwalne. Niestety, posiadam inne zapachy, które nawet w formie tealighta czuć było mocniej. Odpaliłam świecę dziś rano. Winter Garden palił się w sypialni równolegle z samplerem Early Sunrise. Winter Glow mocno zginął za herbacianym zapachem Early Sunrise (który także nie należy do killerów). Ustawiłabym go na tym samym poziomie co np. Soft Blanket. Pachnie, ale nie ma gwarancji że zawsze go poczujecie. Raczej do małych pomieszczeń, oceniam go jako lekki, taki o - 4 w 10 punktowej skali.

Czy warto?
Warto i nie warto - zapach ładny, nie zaczarował mnie ani nie powalił na kolana, moc mogłaby być lepsza. Za to ładnie wygląda, co też trochę się liczy .

Pełna recenzja
http://woskomania.blogspot.com/2016/11/ … enzja.html

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bolly-tolly-kolly.pun.pl www.srkirani.pun.pl www.shinobidezain.pun.pl www.pawecik.pun.pl www.helicobacterpylori.pun.pl